Jak wybrać najlepsze kubki reklamowe z nadrukiem?

Kubki z nadrukiem warszawa

Kubki z nadrukiem to zdecydowanie jedne z najbardziej popularnych gadżetów reklamowych. Jeśli również zastanawiasz się nad ich zamówieniem, sprawdź już teraz, jak wybrać te najlepsze!

Kubek reklamowy to idealny prezent dla pracowników, a także dla kontrahentów i klientów. Umieszczone na nim informacje o firmie pełnią wówczas rolę reklamy, pozwalając na zwiększenie rozpoznawalności firmy, a także poprawę jej wizerunku. Obecnie bardzo dużo firm dostarcza takie kubki z nadrukiem Warszawa to jedno z miast, gdzie są one dostępne dla zainteresowanych. Zamówienia można składać również za pośrednictwem internetu – bez potrzeby wychodzenia z biura.

Jaki kubek z nadrukiem będzie najlepszy?

Firmy wykonujące kubki z nadrukiem na zamówienie mogą zapewnić swoim klientom dostęp do wielu różnych typów takich gadżetów. Największym zainteresowaniem cieszą się porcelanowe kubki, które dostępne są w różnych kształtach i pojemnościach. Można jednak zdecydować się również na innego rodzaju kubki, na przykład mogą być to kubki metalowe ze stali niedrzewnej, kubki termoaktywne, które odsłaniają grafikę po wlaniu gorącego płynu, kubki emaliowane w stylu retro czy też popularne teraz kubki termiczne – pozwalają na utrzymanie temperatury gorącego albo zimnego napoju na długi czas. Kubki te poddawane są personalizacji, czyli umieszcza się na nich nadruki albo grawerunki. Wzór zależny jest od ustaleń z klientem – może być to logo firmy, ale można także umieścić na kubku innego rodzaju informacje, grafiki.

Ile kosztują kubki z nadrukami?

Koszty związane z zamówienie kubków z nadrukami w Warszawie, a także w innych miastach nie są wcale bardzo wysokie. Na jakie ceny należy się przygotować? Ceny prostych kubków w kolorze białym rozpoczynają się już od około 5-10 złotych za sztukę w zależności od wielkości zamówienia. Inne kubki, na przykład te termoaktywne czy też kubki termiczne, to koszt od około 20 złotych w górę. Dokładne ceny związane z zakupem różnych typów kubków reklamowych z nadrukami można znaleźć online.